Підвищення рухової активності учнів 5-11 класів на уроках фізичної культури

17 вер. 2021
17 вересня 2021 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури з теми «Інноваційні технології – фактор формування ключових компетентностей та підвищення інтересу учнів до занять фізичною культурою та спортом». Відкрила засідання Валентина Таранник, в.о. директора ЦПРПП, яка розповіла про проведення всеукраїнських заходів в онлайн-режимі щодо фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи закладів загальної середньої освіти, презентувала модельну програму з фізичної культури для 5 – 9 класів, яка містить 44 варіативні модулі й стане обов'язковою з наступного 2022/2023 н.р. для всіх шкіл в Україні. Сергій Крупіца, учитель Зеленопідського ОЗЗСО, звернув увагу на особливості викладання фізичної культури в 2021/2022 н.р., нові підходи до розвитку фізичних якостей учнів. Ігор Панченко, учитель Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст., та Сергій Войтович, учитель філії Зеленопідського ОЗЗСО «Архангельськослобідська гімназія», поділилися власним досвідом про те, як підвищити інтерес здобувачів освіти до занять фізичною культурою, зробити уроки цікавими та ефективними для сучасних учнів. Учасники засідання отримали цікавий інформаційний та методичний матеріали, який зможуть використати у своїй діяльності, щоб уникнути одноманітності на уроках.

Ігор Панченко, учитель Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст., та Сергій Войтович, учитель філії Зеленопідського ОЗЗСО «Архангельськослобідська гімназія», поділилися власним досвідом про те, як підвищити інтерес здобувачів освіти до занять фізичною культурою, зробити  уроки цікавими та ефективними для сучасних учнів.