Діяльнісний підхід в освітньому процесі ЗДО: сутність та особливості реалізації

9 черв. 2021

9 червня 2021 року Яна Тарабанова, директор ЦПРПП, провела в онлайн-форматі науково-практичний семінар з теми: «Діяльнісний підхід в освітньому процесі ЗДО: сутність та особливості реалізації». Педагогічні працівники ЗДО актуалізували знання про діяльнісний підхід, проаналізували його принципи, розглянули структуру заняття, побудованого на діяльнісному підході, а також разом з модератором «побували» на Середземному морі. А головне – усвідомили: сутність організації освітнього процесу з погляду діяльнісного підходу полягає в тому, що в центрі уваги перебуває не просто діяльність, а спільна діяльність дітей із вихователем. Педагог не дає готові зразки знань та вмінь, а створює, виробляє їх разом з дітьми.