26 трав. 2021
26 травня 2021 року відбувся семінар для вчителів іноземної мови Зеленопідської ТГ

26 травня 2021 року відбувся семінар для вчителів іноземної мови Зеленопідської ОТГ з теми «Як зробити викладання англійської мови цікавим та ефективним для сучасних учнів?» Відкрила засідання Валентина Таранник, консультант ЦПРПП Зеленопідської сільської ради, яка провела з педагогами роботу в групах «Точка зору» з проблеми «Портрет сучасного вчителя НУШ з 4 позицій: учнів, батьків, керівників закладів освіти та Міністерства освіти і науки», коротко ознайомила вчителів з Професійним стандартом вчителя – основним механізмом оцінювання та самооцінювання, який має стимулювати педагогів у процесі їхнього професійного розвитку.
Анна Діденко, учитель Зеленопідського ОЗЗСО, розкрила питання «Формування компетентно-успішного випускника загальноосвітнього закладу освіти» та презентувала модель випускника закладу освіти.
Учитель філії Зеленопідського ОЗЗСО «Архангельськослобідська гімназія» Інна Штенке проаналізувала найбільш ефективні види мотивації та розповіла, як зацікавити сучасних учнів у вивченні англійської мови.
Олександр Гаврюк, учитель філії Семенівського ОЗЗСО «Костогризівська гімназія», поділився власним досвідом щодо формування комунікативних компетентностей учнів на уроках іноземної мови в умовах дистанційного та онлайн-навчання.
Тетяна Мелешко, учитель філії Зеленопідського ОЗЗСО «Дмитрівська гімназія», цікаво розкрила питання «Розвиток критичного мислення та використання медіазасобів на уроках іноземної мови», залучила колег до створення постеру (рекламного плакату) «Спорт і здоровий спосіб життя».
Семінар пройшов у доброзичливій атмосфері, з активними формами роботи, цікавою інформацією, вдалим поєднанням теоретичної та практичної частини.