Класний керівник між «учора» і «завтра»: переосмислення і перезавантаження

21 трав. 2021

20 травня 2021 року директор ЦПРПП Яна Тарабанова провела онлайн-консультацію для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми: «Класний керівник між «учора» і «завтра»: переосмислення і перезавантаження».
Обговорюючи питання про те, яким повинен бути сучасний класний керівник та як побудувати систему методичної роботи з класними керівниками в ЗЗСО, з’ясували такі факти:
- діти сучасного суспільства суттєво відрізняються від учнів минулого століття;
- потреби дитини залишилися тими ж, що й півстоліття, а головна відмінність сучасної дитини полягає в тому, що вона «абсолютно не піддається старим методам виховання» (Д. Кемп «Тефлонові діти»);
- зміни, що відбуваються в освітній сфері, стосуються і класного керівника, і заступника директора з виховної роботи;
- система методичної роботи з класними керівниками повинна відповідати потребам і завданням, які ставить суспільство, повинна бути гнучкою, мобільною, враховувати швидкозмінні виховні парадигми, зміст виховання й адекватно реагувати на зміни.
Учасники заходу поділилися цікавими сучасними ідеями взаємодії зі здобувачами освіти та їх батьками.
Дякую учасникам консультації за співпрацю та активний зворотній зв'язок!