Від трьох до семи, або Як організувати освітній процес у різновіковій групі

10 лют. 2021
09 лютого 2021 року в онлайн-режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM відбувся професійний діалог вихователів ЗДО.

Відповідно до Плану діяльності Центру професійного розвитку педагогічних працівників на І півріччя 2021 року та з метою надання методичної допомоги педпрацівникам з питання організації освітньої діяльності в сільських малокомплектних закладах дошкільної освіти 09 лютого 2021 року в онлайн-режимі за допомогою хмарної платформи ZOOM відбувся професійний діалог вихователів ЗДО «Від трьох до семи, або Як організувати освітній процес у різновіковій групі».
Відкриваючи зустріч, Яна Тарабанова, директор ЦПРПП Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області, наголосила на актуальності проблеми організації життя, виховання та навчання дітей дошкільного віку в різновікових групах. Адже у сільських малокомплектних закладах дошкільної освіти різновіковий склад дітей — це норма. Переважно в таких групах об’єднані діти двох, а іноді й трьох вікових періодів. І кожен з них має право на якісні освітні послуги.
Під час діалогу педагоги розглянули такі важливі питання, як особливості комплектування різновікової групи, організація режиму дня, характер взаємодії дітей і його вплив на формування комунікативності у різновікових групах, форми та прийоми організації педагогічної діяльності.
До активного обговорення долучилися директор Семенівського ЗДО Любов Пуляєва та вихователь Дмитрівського ЗДО Наталя Богуняк.
По завершенню професійного діалогу педагоги отримали рекомендаційні матеріали щодо організації роботи в різновіковій групі.
Дякуємо учасникам заходу за професійність, активність, позитив і відкритість! Бажаємо успіхів у вашій роботі і до наступних зустрічей на наших заходах!