19 лют. 2021
18 лютого 2021 року в онлайн-режимі відбулася І частина обласного науково-практичного семінару для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

18 лютого 2021 року в онлайн-режимі відбулася І частина обласного науково-практичного семінару для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з теми «Сучасні підходи до організації освітньої діяльності дітей раннього віку в умовах закладу дошкільної освіти». У роботі семінару взяли участь Яна Тарабанова, директор ЦПРПП, Любов Пуляєва, директор Семенівського ЗДО, Людмила Кецко, директор Червоноперекопського ЗДО.
Дякуємо спікерам заходу Тетяні Чикаленко, кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «ХАНО», та Інні Коча, кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «ХАНО», за цікавий, змістовний і насичений захід.